
Stok Olmayan ve Bulamadığınız Ürünleri Sorunuz.
| Kategori | Detay |
|---|---|
| Ürün Kodu | F-227077.2 RNN |
| Yapı | Silindirik Makaralı Rulman |
| Sıra Sayısı | Çift Sıra (Full‑Complement / tam dolu) |
| İç Çap (d) | 50 mm |
| Dış Çap (D) | 109.27 mm |
| Genişlik (B) | 50 mm |
| Malzeme | Krom Çeliği / Rulman Çeliği |
| Hassasiyet | P0 / P6 / P5 / P4 / P2 |
| Sızdırmazlı
★ ★ ★ ★ ★
Toplam 0 yorum yapıldı
Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır. Sizde yorum yapın
İş Bankası
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
6,677.54 TL
6,677.54 TL
Yapı Kredi
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
6,677.54 TL
6,677.54 TL
Deniz Bank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
6,677.54 TL
6,677.54 TL
Halk Bank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
6,677.54 TL
6,677.54 TL
Garanti Bankası
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
6,677.54 TL
6,677.54 TL
Finans Bank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
6,677.54 TL
6,677.54 TL
Teb
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
6,677.54 TL
6,677.54 TL
Akbank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
6,677.54 TL
6,677.54 TL
VakıfBank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
6,677.54 TL
6,677.54 TL
Anadolubank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
6,677.54 TL
6,677.54 TL
Ürün Etiketleri
CPM rulmanCPM rulman fiyatlarıCPM rulman katalogCPM rulman ölçüleriCPM rulman satıcılarıCPM rulman TürkiyeCPM rulman bayileriCPM rulman online satışCPM rulman yedek parçaCPM eksantrik rulmanCPM özel rulmanCPM makaralı rulmanCPM iğn
BENZER ÜRÜNLER
RSL 185011 55x83.5x46 - – Silindirik Makaralı...
3,814.46 TL
RSL 185009 45x67.5x40 - – Silindirik Makaralı...
2,557.93 TL
![]() E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
|