
Stok Olmayan ve Bulamadığınız Ürünleri Sorunuz.
| Kategori | Detay |
|---|---|
| Ürün Kodu | CPM2843 |
| HS Kodu | 8482500090 |
| Yapı | Silindirik Makaralı Rulman |
| Sıra Sayısı | Çift Sıra |
| İç Çap | 40 mm |
| Dış Çap | 81.4 mm |
| Genişlik | 37.5 mm |
| Ağırlık | 0.84 KG |
| Dinamik Yük Kapasitesi (Cr) | 127.8KN |
| Statik Yük Kapasitesi (Cor) | 191.6KN |
| Marka | WOMO or Brand as request |
| Hassasiyet Derecesi | P6 P5 |
| Yük Yönü | Radyal |
| Yatak Malzemesi | Krom Çelik, rulman çeliği |
| Kafes Tipi | Kafessiz |
| Kafes Malzemesi | Krom çeliği |
| Sızdırmazlık Tipi | Açık |
| Yuvarlanma Elemanı | Makara |
| Sevkiyat Şekli | hava nakliyat, deniz nakliyat, ve ekspres |
| Menşei | Çin |
| Kalite Kontrol | Yüksek |
| Özellik | Tamamlayıcı, kafessiz |
| Bore Tipi | Silindirik |
| İç Bilezik Genişliği | 37.5 mm |
| Seri | RSL ,CPMSeries, F-Series |
| Uygulama Alanı | Rüzgar türbinleri, gezegen dişli redüktör, gidrolik pompa |
| Eski Ürün Kodları | F-229075.R2.RN |
