
Stok Olmayan ve Bulamadığınız Ürünleri Sorunuz.
| Kategori | Detay |
|---|---|
| Ürün Kodu | CPM2503 |
| HS Kodu | 8482500000 |
| Yapı | Silindirik Makaralı Rulman |
| Sıra Sayısı | Tek Sıra |
| İç Çap | 38 mm |
| Dış Çap | 54.69 mm |
| Genişlik | 20 mm |
| Ağırlık | 0.25 KG |
| Dinamik Yük Kapasitesi (Cr) | 4200 |
| Statik Yük Kapasitesi (Cor) | 4500 |
| Referans Hız (Gres rpm) | 4800 |
| Sınırlama Hızı (Yağ rpm) | 5100 |
| Boyutlar | 38x54.69x20mm |
| Marka | OEM/Neutral |
| Hassasiyet Derecesi | P0/P6/P5/P4/P2 |
| Vibrasyon | Z3V3 |
| Yük Yönü | Radyal |
| Yatak Malzemesi | Krom Çeliği |
| Kafes Tipi | Çelik Kafes |
| Kafes Malzemesi | Çelik Kafes |
| Sızdırmazlık Tipi | Açık Tip |
| Yuvarlanma Elemanı Sayısı | 14 |
| Rulo Malzemesi | Krom Çeliği |
| Sevkiyat Şekli | Standard Export Carton Box |
| Menşei | Çin |
| Hizmet | İsteğinize göre |
| Kalite Kontrol | ISO9001 |
| Özellik | Silindirik Makaralı Rulman |
| Uygulama Alanı | Redüktör Hidrolik Pompa |
